Polecam:

KATALOGI:10 komentarzy:

 1. Zapraszam!
  Blog "Game about freedom" znów aktywny.
  http://thinking-empty.blogspot.com/
  Zayn i Perrie, idealna para od kiedy pamiętamy. Jednak teraz coś się zmieniło, już nie jest tak jak kiedyś. Kto będzie temu winny?
  +
  Robię też zwiastuny.
  http://zwiastuny-doublenik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Rok 1921.
  Młody oficer, Władysław Jarociśnki, zostaje porwany i brutalnie zamordowany. W szale radości z niedawno odzyskanej wolności, nikt w II Rzeczpospolitej nie zauważa jego zniknięcia. Cień zapomnienia okrywa jego osobę i skazuje na wieczne przemilczenie. Jednak to się zmienia z dniem, kiedy po latach młoda dziewczyna odkrywa miejsce kaźni.

  Co zrobi, kiedy dopadnie ją Duch Przeszłości?

  OdpowiedzUsuń
 3. Witamy & pozdrawiamy. Chyba tu takie informacje? Twój blog został nominowany do Liebster Award na naszym blogu. Uzasadnienie: "w uznaniu potencjału w gatunku romansu dla panien młodych i starych à la dwudziestolecie międzywojenne".
  http://zycie-hakerki.blogspot.com/2015/01/odpowiedz-literackiego-studia.html

  OdpowiedzUsuń
 4. [SPAM]

  Fantastyka/psychologia/dramat

  Kolorowe plakaty, zapach popcornu oraz waty cukrowej, pan na szczudłach, biegające dzieci przy klatkach z egzotycznymi zwierzętami. Kojarzy Ci się to z czymś? Z cyrkiem? Słusznie. Artletta, blond włosa dwudziestolatka, podpisała umowę pracy i tym samym zapieczętowała swoje przyszłe życie z nadzieją, że to wyjdzie tylko na dobre. Czy ma rację? Przekonasz się. Jeszcze jedno. Boisz się klaunów? Słusznie!

  Zapraszam.

  http://ostatnia-pasja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ludzie z natury mają w sobie po równo dobra i zła. Jedni do końca życia pozostają czyści i wrażliwi, drudzy zbaczają na ścieżkę kłamstwa i grzechu. Przedstawicielem tego drugiego rodzaju jest Patrick Madler – dyrektor Instytutu Badawczego im. Samuela Madlera, który pod przykrywką badań naukowych, prowadzi eksperymenty z dziedziny genetyki człowieka. Wkrótce dochodzi do przełomowego odkrycia, które może uczynić go naprawdę niebezpiecznym.

  Zapraszam cię bardzo serdecznie na opowiadanie pt „Gen Zabójcy”! Mam nadzieję, że opis choć trochę cię zachęcił i wpadniesz, żeby przeczytać prolog. ;)

  GEN ZABÓJCY

  OdpowiedzUsuń
 6. Tysio się wpadł przypomnieć xD
  Nie bym wymagał bycia na bieżąco, ale jestem, piszę u siebie i nadrabiam zaległości u innych, i tak cię wypatruję u siebie, i wypatruję, i cię jeszcze u siebie nie widziałem. Nic nie szkodzi, bo przy opowiadaniu twoim zostaję i tak, ze względu na to, że mi się podoba.

  A teraz spam:
  Piszę bardzo dużo, bo tak do tego nawykłem, że nawet się nie spostrzegłem, a pisanie stało się częścią mojego życia.
  Zapraszam na:
  dariusz-tychon.blogspot.com
  i zachęcam do wybrania czegoś co ma szansę przypaść ci do gustu. ("Moje blogi", znajdują się w gadżecie po lewej stronie, ale również w osobnej podstronie).
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam serdecznie na Miniaturkę NR 2 mojego autorstwa, noszącą tytuł "Neonowe Air Max'y".

  http://dariusz-tychon.blogspot.com/2015/11/neonowe-air-maxy.html

  Przy okazji jeśli mam u ciebie na blogu jakieś zaległości, to bardzo za nie przepraszam, ale istnieje możliwość, że nigdy nie będę z twoim opowiadaniem na bieżąco, jednak nie ma się co martwić - nie porzuciłem go. Postaram się wpadać w miarę regularnie, od czasu do czasu, gdy czas pozwoli i ochota mnie chwyci. Obiecuję czytać swoim tempem i zawsze zostawiać prywatną, szczerą opinię, w postaci komentarza, jeśli tylko z twojej strony spotyka mnie to samo.

  Pozdrawiam i spóźnionego - szczęśliwego, zdrowego, bogatego, pełnego bliskich osób, rozrywki i twórczej weny Nowego Roku.

  OdpowiedzUsuń
 8. [SPAM]
  ~ Jego upadek ~
  Phillip musi wytrzymać ze swoją beznadziejną klasą, tylko ten rok. Potem pójdzie jak najdalej stąd, zostawiając w odmętach wspomnień, szary, obskurny i posępny budynek gimnazjum. Jednak przez jeden głupi żart kolegi, na Phillippa spada stos nieszczęść. A tak dokładniej, Megan o przeszywających ciało i duszę, zielonych oczach. Dlaczego akurat ona? Czemu musiał zepchnąć akurat ją?
  Jego życie odmienia się diametralnie, a przeszłość powraca. Phillip musiał zapomnieć o wielu osobach i zdarzeniach, ale czy tak naprawdę tego chciał?

  Czy jego demony wrócą?

  Opowieść od 16lat.

  Opowiadanie o miłości, żalu i tęsknocie, bólu z wyrzekanie się siebie, pragnieniu wolności za wszelką cenę, przyszłości, która chwyta za gardło i bezlitośnie ciągnie w otchłań.

  Zapraszam!
  http://upadekstorybyphoebe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Cześć, chciałem cię bardzo serdecznie zaprosić na "Świat Niemiłości". Jest to bardzo krótkie opowiadanie, bo składa się jedynie z piętnastu malutkich części. Opowiadanie, co prawda, zostało już zakończone, ale bardzo zależy mi na jak największej ilości opinii, gdyż za jakieś 2-3 miesiące będę się brał za jego poprawę i tworzenie z niego PDF-a. Ciekawi mnie więc co myślą o nim inni, więc jeśli masz ochotę (nie mówię że dziś, zaraz, natychmiast, ale za jakiś czas i jeśli cię zaciekawi), to serdecznie zapraszam:

  W jednej z biedniejszych dzielnic miasta dochodzi do wydarzenia, o którym przez kilka dni, nieustannie huczą kanały regionalnej telewizji oraz pobliskie stacje radiowe. Tym wydarzeniem jest zaginięcie niespełna trzyletniego chłopca – Kacpra Sommersa.
  Kilka ulic dalej, w jednym z nowocześniejszych apartamentowców, z wakacji powracają Majka i Patryk – kilkuletnie małżeństwo, które rodzinną wycieczką, uczciło pozytywnie zakończoną adopcję trzech uroczych dziewczynek. Para nie ma pojęcia o zaginięciu Kacperka, który jest synem przyrodniego brata Mai. O wszystkim dowiadują się z telewizji.
  Patryk dla żony, postanawia przeprowadzić po godzinach pracy, prywatne śledztwo i wciąga w nie swojego partnera – Antka. Panowie policjanci zaczynają błądzić po półświatku przestępczym, gdyż to właśnie do niego doprowadza ich, najprawdopodobniej, porwany chłopiec.
  Antek szybko odkrywa, że Patryk bardzo dobrze zna środowisko. Nie milczy, od razu pyta, a ten drugi się nie waha i odpowiada. Tak toczą się rozmowy o przeszłości, która mają nadzieję, doprowadzi ich do niespełna trzyletniego chłopczyka.
  Czasami jednak każdy krok w przód, to dwa kroki w tył i Patryk Owczarek, zostaje zmuszony, by zmierzyć się nie tylko z przeszłością i „Światem Niemiłości” narkotykowych dzielnic, damskich bokserów i lewych interesów, ale przede wszystkim ze swoim sumieniem, własną moralnością i prywatnym poczuciem sprawiedliwości.

  http://swiat-niemilosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Tomek zaparkował przed dziwnym budynkiem. Zdaniem Pauliny, ta ruina wyglądała na całkiem opuszczoną. Nawet przez moment bała się z nim iść, bo wyraźnie zmierzał do wejścia na starą i ciemną klatkę schodową. Szybko jednak pomyślała, że jej obawy są zupełnie nieuzasadnione, bo przecież była ze swoim chłopakiem, który zawsze się o nią troszczył i nie pozwoliłby na to, by coś złego ją spotkało. Na tyle mu ufała.
  – W kieszeni mam latarkę – powiedział i zatrzymał się, a gdy ją wyjęła, to ponownie zaczął kuśtykać, pomagając sobie przy tym jedną kulą.
  – Dokąd idziemy?
  – Na dach – odpowiedział, a jego oczy przy tym dziwnie zabłysły.
  Zdaniem Pauliny, było to mocno przerażające, ale pomimo tego nie miała zamiaru rezygnować z niespodzianki, więc ucieczka tym bardziej nie była jej w głowie.
  „Nie jesteś sama” – serdecznie zapraszam

  OdpowiedzUsuń